ARGE TELEKOM

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizde

Arge Telekom ,  Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık ve servis hizmeti vermektedir. Karel telefon santralleri, operatör telefonları, telsiz telefonlar, seslendirme sistemleri, alt yapı sistemleri, çağrı merkezi, ve güvenlik sistemleri verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Hedefimiz

Arge Telekom olarak hedefimiz, küçük – büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Bir firmanın ihtiyacı olan santralleri ve teknik arıza hizmetleri gibi servisleri müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Kullanmakta olduğunuz sisteminizi ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenli bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak.

Arge Telekom 2021